Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

1) yildizteknikservis.com sitesinin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımlar, bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunundan doğan hakları içeren eserler de dahil olmak üzere yalnızca YILDIZ TEKNİK SERVİS ait olup, YILDIZ TEKNİK SERVİS tüm hakları saklı kalmak kaydıyla, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu başta olmak üzere mevcut ve yürürlüğe girecek tüm Türkiye Cumhuriyeti mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan site içeriğindeki unsurların YILDIZ TEKNİK SERVİS yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, üzerinde değişiklik yapılması, saklanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakledilmesi, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillere teşvik edilmesi, işbu fiillerin gerçekleştirilmesinin kolaylaştırılması yasaktır. Sitenin sayfalarının yazıcı çıktıları, kişisel kullanım amacıyla temin edilebilir.

 

2) YILDIZ TEKNİK SERVİS web sitesi’nde yer alan YILDIZ TEKNİK SERVİS her türlü fiyat, bilgi, resim, standart, opsiyonel, açıklama, haberler ile tavsiye edilen satış fiyatlarının sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlı ve işbu bilgilerin web sitesinin son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgiler olduğunu, bu fiyatların bir satış teklifi oluşturmadığını, site içeriğinde belirtilen bilgilerin herhangi garanti ve/veya taahhüt oluşturmadığını beyan eder. Site kullanıcısı, hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin doğru olmadığını ve/veya bu bilgilere istinaden doğrudan veya dolaylı zarar gördüğünü beyan ederek YILDIZ TEKNİK SERVİS hangi nam altında olursa olsun herhangi bir zarar talep etmeyeceğini kabul eder. YILDIZ TEKNİK SERVİS site ile ilgili kuralları ve bilgileri, önceden haber vermeksizin değiştirme, silme veya iptal etme hakkına sahiptir. İşbu değişiklikleri takip yükümlülüğü site kullanıcısına ait olup güncel bilgilerin temini için FİRMA TELEFON telefon ve FİRMA E-POSTA mail adresinden YILDIZ TEKNİK SERVİS ile irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir.

3) YILDIZ TEKNİK SERVİS web sitesinin virüs ve virüs benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde gerekli her türlü önlemi almış bulunmaktadır. Kullanıcı, nihai güvenliğini sağlamak amacıyla, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmekle yükümlüdür. Bu kapsamda kullanıcı, YILDIZ TEKNİK SERVİS web sitesi’ne giriş yapması sebebiyle kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından YILDIZ TEKNİK SERVİS rücu etme hakkı olmaksızın tek başına sorumlu olduğunu kabul eder.

4) Web sitemizin ‘Hizmetler’ başlığı altında yer alan ”İkinci el” bölümde belirtilen ve satışı gerçekleştirilen 2. el araçların niteliklerinin ve işbu araçlara ilişkin diğer bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda, YILDIZ TEKNİK SERVİS herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Ayrıca, bu bilgiler hangi nam altında olursa olsun herhangi bir garanti ve/veya taahhüt oluşturmamaktadır.

5) Kullanıcı, web sitesini ziyaret ettiğinde, web sitesi içeriğinde yer alan iletişim bölümündeki “müşteri ilişkileri formu” aracılığıyla YILDIZ TEKNİK SERVİS tarafından talep edilen bilgiyi temin etmesi halinde, YILDIZ TEKNİK SERVİS doğrudan veya dolaylı olarak kullanıcının kişisel bilgilerini toplayabilir. YILDIZ TEKNİK SERVİS sitede yer alan iletişim formu aracılığıyla verilen kişisel bilgileri gizli tutmayı ve üçüncü kişilere devretmemeyi kabul eder. YILDIZ TEKNİK SERVİS bu bilgileri, formu dolduran kullanıcıların taleplerine cevap vermek, YILDIZ TEKNİK SERVİS ürünleri hakkında kullanıcıları bilgilendirmek ve kullanıcılara ulaşmak amacıyla kullanılacaktır. Ayrıca, YILDIZ TEKNİK SERVİS bu bilgileri kendi bünyesindeki diğer uluslararası şirket gruplarına ve yetkili satıcılarına aynı amaçlar doğrultusunda aktarabilir. Resmi makamlar aracılığıyla, YILDIZ TEKNİK SERVİS kullanıcıya yönelik soruşturma amacıyla bilgi talep edilmesi ve/veya kullanıcının YILDIZ TEKNİK SERVİS sistemlerinin çalışmasına engel olacak ve/veya işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının YILDIZ TEKNİK SERVİS tarafından tespiti halinde, YILDIZ TEKNİK SERVİS kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirme hakkına sahiptir.

6) “Web sitesi kullanım şartları”, YILDIZ TEKNİK SERVİS kullanıcılarına sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. YILDIZ TEKNİK SERVİS web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı ‘Kullanım Şartları’nda yer alan hükümler ile açıklanan bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

7) YILDIZ TEKNİK SERVİS ile site kullanıcıları arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, YILDIZ TEKNİK SERVİS elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Taraflar arasında vuku bulacak her türlü ihtilafın çözümünde Ankara Mahkemeleri ile İcra Daireleri yetkili olacak ve Türkiye Cumhuriyeti kanunları uygulanacaktır.