Hakkımızda

Hakkımızda

Yetkili beyaz eşya ankastre yetkili servisimiz yıldız teknik adı altında Ankara’da 1996 yılında faaliyete geçmiştir. müşteri memnuniyeti odaklı kalite yönetimi ile başarıyı kısa sürede yakalayarak, hizmet alanını ve tecrübeli teknisyen kadrosunu her geçen gün siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için geliştirmektedir.

Sürekli yenilenen ve gelişen araç filomuz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.

Araçlarımızda her türlü malzeme güvenliği sağlanmış olup, tecrübeli şoför kadromuz gerekli eğitimleri almış bir personellerden kurulmuştur.

Genç ve dinamik bir ekip olarak teknik servis hizmetinde %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet vermekteyiz.

Ayrıca sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda elemanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş ve kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Ankara belediye sınırları içinde randevulu her semte servis bakım montaj arıza hizmeti vermekteyiz.

 

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

İşletmelerin “iyi ve güvenilir“ bir ürün sağlayabilmeleri ancak başarılı bir satış sonrası hizmetle mümkün olabilir. Bulunduğumuz rekabetçi piyasa koşullarında hemen hemen tüm ürünlerin birbirine fazlasıyla benzediği, kalite ve fiyatlarının da aşağı yukarı aynı olduğunu görüyoruz. Bu durumda tüketiciler tercih sebebi olarak satış sonrası hizmetlerde ki farklılıkları ve avantajları göz önünde bulundurmaktadırlar. Yapılan araştırmalar tüketicilerin %95 inin satın alma sürecinde satış sonrası hizmetleri sorguladığını ve tercihlerini bu yönde şekillendirdiklerini göstermektedir. Taklit edilmesi ve ulaşılması en zor olan farklılık, satış sonrası hizmetlerde yapılan uygulamalardır.

Günümüzde “Müşteri memnuniyetinde süreklilik ” prensibini benimseyen ve yatırımlarını bu doğrultuda şekillendiren şirketler ayakta kalabilirler. Yapılan araştırmalara göre belirli bir marka tüketicisinin bir sonraki alım sürecinde yeniden aynı markayı tercih etmesinde memnuniyetin sürekliliği belirleyici faktördür. Satış sürecinden memnun olan bir tüketici eğer satış sonrası hizmet sürecinden de memnun kalmış ise yeniden aynı markayı tercih etme oranı %93 dür. Fakat satış sürecinden memnun olan bir tüketici satış sonrası hizmet sürecinden memnun değil ise aynı markayı tercih etme oranı yalnızca %13 dür.

Unutmayınız; Memnuniyette süreklilik = Satışta sürekliliktir.

Memnuniyette süreklilik için ise iyi yapılandırılmış satış sonrası yönetimine ihtiyaç duyulur. Satış sonrasında başarılı olmak için ise, hizmet yöntemi iyi belirlenmeli, hizmet planı oluşturulmalı, uygun bir strateji seçimi yapılmalı ve bunları yürütecek uzman bir satış sonrası hizmetler ekibiyle çalışılmalıdır.

SSH A.Ş. de bu bağlamda satış sonrası hizmetlerin outsource/dış kaynak kullanım konseptine çevrilebilmesine imkân tanıyan bir HİZMET FİRMASI olarak 2012 yılında kurulmuştur. SSH PLUS markası ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, çözüm ortağı olduğu kuruluşlara en kısa zamanda, en uygun şartlarda ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Türkiye genelinde sahip olduğu 200 yetkili servis noktası, 450 teknik ekip, 17 kişilik uzman merkez kadrosu, 40 kişilik grup şirket danışmanlık desteği ve 15 yıllık tecrübesi ile sektörün önde gelen firmalarına teknik servis ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

VİZYON / MİSYON

Girişimcilik ruhu ve sürekli gelişime açık dinamizmi ile hizmet sektörüne yön veren ve tüketiciler tarafından tercih edilen öncü bir marka olmanın yanı sıra; Satış sonrası hizmetler alanında ki ihtiyaçları; geliştirdiği dış kaynak kullanımı, çağrı merkezi, servis ağı kurma, yönetme, eğitim ve denetim hizmetleriyle karşılayarak kuruluşların ve tüketicilerinin çözüm ortağı olmak ve bu alandaki gelişime katkıda bulunmaktır.

Daim Hizmet

Mümkün olan en hızlı ve basit çözümler

Uygun Fiyat

Kalite ve performanstan ödün vermiyoruz

Güncel Teknoloji

Gelişen teknolojiyle bizlerde gelişiyoruz

Ücretsiz Tahmin

Soru ve taleplerinize ücretsiz tahmin veriyoruz

“Hizmette güvencemiz yıldızımızla parlıyor”

Yetki Belgelerimiz